Hakkımızda

Her insan kendine yakışanı yapar, Çünkü kalite asla tesadüf değildir.

– Aktur ile Gezdur

Başkanın Mesajı

1999 Yılında Ak Oto Kiralama ile başlayan ticari hayatımız,2007 yılında Rize Aktur oto kiralama truzim seyehat acentesi olarak ünvan değişikliğine gitmiştir.Tursab'a bağlı A Grubu seyahat acentesi olan şirketimizin Tursab ünvanı Gezdurtur Turizmdir.A Grubu seyahat Acentesi olan şirketimiz aynı zamanda yurt içi D2 taşıma belgesi ve Yurt dışı B2 taşımacılık belgelerine sahiptir.

Kuruluşumuzdan bu yana yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeden taşımacılık sektöründe örnek adımlar atarak tercih edilen bir firma olmayı başardık.

Rize’de öğrenci taşıma hizmetlerine kurumsal bir kimlik giydiren şirketimiz,GPRS’li takip sistemi, Öğrenci servislerimizde Hostes imkanı sağladığı gibi yenilikçi ve eğitimci şoför kadrosuna sahip olmak için çok uğraştık.
Rize Aktur olarak son model araçlara sahip olsanız bile eğitimli şoför kadronuz yok ise kaliteyi yakalamanın mümkün olmadığını düşünerek şoförlerimize kişisel gelişim uzmanları ile eğitim seminerleri düzenledik. Her ay düzenli olarak ayın şoförünü seçerek işine özen gösteren şoförlerimizi taktir ederek ödüller verdik.

Rize Aktur olarak işimizin ciddiyetini ve önemi farkında olarak İnsanların en değerli varlıklarını taşıdığımızı hiçbir zaman unutmadık. Şirket olarak güvenilirliği hep en ön planda tuttuk.

İnsanların en değerli varlıklarını taşırken zamanla yarıştık. Öğrencilerimizin huzur içinde evlerinden okullarına taşıyıp, akşamları huzur içinde öğrencilerimizi evlerine teslim etmek en önemli görevimizdir dedik. Personel taşımacılığında,müşterilemizin istek ve beklentilerini karşılamak için sürekli kendimizi yeniledik.

Rize Aktur olarak uzman ekibimiz, eğitimli ve deneyimli şoför kadromuzla günde 150 araçla 1200 öğrenci 700 personeli güven içinde taşıyoruz.

Rize Aktur firması olarak 1999 yılında başladığımız oto kiralama hizmetine son model rent a car kaskolu araçlarımızla hizmet etmeye devam ediyoruz. Şirketimiz bünyesinde A.R.S Sigorta unvanı ile Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen sigorta şirketlerinin A Acentelikleri ile 15 bin müşterimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Recep Ali AVCI
Kurucu Üye / Başkan
recepaliavci@akturrize.com.tr

Hikayemiz

1999 - Kuruluşumuz

Kuruluşumuzdan bu yana yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeden taşımacılık sektöründe örnek adımlar atarak tercih edilen bir firma olmayı başardık.

2002 - ARS Sigorta

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren A.R.S Sigorta Recep Ali Avcı Acenteliği uzman kadrosu Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen Sigorta şirketlerinin A Acenteliklerini yapmaktadır. 15 bini aşkın bireysel müşteri portföyü, uzman ekip kadrosu ile Rize ve Bölgesinde önde gelen Sigorta Acentelerinden birisi olarak dikkat çeken bir firmadır.

2002 - Ak Oto Kiralama

Oto kiralama alanında Rize’de faaliyete başladığımız günden bugüne kadar araç filomuzu sürekli yeniliyor ve bölgenin en güçlü oto kiralama firması olma yolunda gerekli bütün adımları atıyoruz. Bu sebeple bugün bölgenin en güçlü oto kiralama firması olduk.

2005- Servis Taşımacılığı Hizmetleri

Rize’de öğrenci taşıma hizmetlerine kurumsal bir kimlik giydiren şirketimiz, GPRS’li takip sistemi, Öğrenci servislerimizde Hostes imkanı sağladığı gibi yenilikçi ve eğitimci şoför kadrosuna sahip olmak için çok uğraştık. Rize Aktur olarak son model araçlara sahip olsanız bile eğitimli şoför kadronuz yok ise kaliteyi yakalamanın mümkün olmadığını düşünerek şoförlerimize kişisel gelişim uzmanları ile eğitim seminerleri düzenledik.

2007 - Kurumsallaşma

2007 yılında Rize Aktur oto kiralama turizm sey.inş.rek.ltd.şti.olarak ünvan değişikliğine gidilmiştir.

TÜRSAB ÜSYESİDİR

T.C.KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI

GEZDURTUR TURİZM

BELGE NO: 10507

Sepetim

Sepetiniz boş.

Alışverişe Başla